Přeskočit na obsah
Domů » Aktivity

Aktivity

Chata Mlýnky je ideálním místem pro aktivní dovolenou, relaxační rodinnou dovolenou, sportovní programy, vzdělávací a firemní pobyty, podnikové a společenské programy, školení, semináře. Díky své lokalitě splňuje chata vhodné podmínky také pro seniorské pobyty.


Lyžování v Jeseníkách

V zimě jsou k dispozici lyžařské vleky: Ramzová, Ostružná, Petříkov, Červenohorské sedlo, Miroslav atd. Samozřejmostí jsou půjčovny vybavení a zajištění výcviku a výuky.

Na své si přijdou i příznivci běžkových tras a sněžnic.


Letní období

V létě zde naleznete dětské zábavní parky, adrenalin park, horské koloběžky, šlapací káry, trampolíny a spoustu dalších zážitků ať už pěších či turistických.


Co navštívit v okolí:

Zámky v Javorníku (Jánský Vrch), Velkých Losinách, kde je i ruční papírna s muzeem, termální koupaliště a lázně. Vodní tvrz s muzeem hornin a drahokamů v Jeseníku, nově otevřené muzeum V. Priessnitze v Lázních Jeseník, auto-moto veterán muzeum, Hornické muzeum Zlaté Hory, Muzeum Karla Ditterse z Dittersdorfu v Javorníku. V okolí jsou krápníkové jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku. Rozhledna Zlatý Chlum (u Jeseníku), rozhledna Biskupská kupa (u Zlatých Hor). Přírodní rezervace Rejvíz s mechovým jezírkem a naučnou stezkou. Račí …

Adrenalinové zážitky v Jeseníkách

Lanové centrum, paintball, jízdy na koních, obří houpačka, cyklovýlety, kánoe, půjčovna kol a kánoí, terenní 4kolky. Více zde.

Bělá v pohybu – Sportovně zábavní centrum

Jen 500 metrů od penzionu se nachází sportovně zábavní centrum plné zábavy. Více zde.

Koupání v Jeseníkách

Rychlebské stezky

Jezdíte na horském kole a baví vás jízda po úzkých pěšinách? Pak právě pro vás jsou Rychlebské stezky – traily pro horská kola, jejichž smyslem není dojet co nejdál a urazit co největší počet kilometrů, ale užít si jedinečnou krajinu Rychlebských hor. Více zde.